چرا TECNOVA؟

شرکت تکین نوآوران آسیا، نماینده انحصاری محصولات TECNOVA در ایران، نامی نو با سابقه‌ای طولانی در اروپای غربی، ترکیبی از هنر ایتالیا و اصالت مهندسی آلمان و اتریش و تیم حرفه‌ای بین‌المللی می‌باشد که هر مصرف‌کننده‌ای را به تحسین وا می‌دارد. توان مهندسی این گروه با دهها کارشناس مهندسی در رشته‌های مختلف برق، الکترونیک، مکانیک، مکاترونیک، عمران، صنایع و غیره، برای انتخاب نوآورترین راه‌حلها در جابجایی جمعیت ساختمان‌ها به کار گرفته شده تا محصولات TECNOVA را با بهترین قطعات مبتنی بر تکنولوژی‌های نوین عرضه نمایند.
تکنولوژی‌های اجرا که از ارکان مهم مونتاژ و نصب اجزا هستند با تکیه بر تجربیات علمی و عملی مهندسین این گروه، نرمی حرکت توام با ایمنی و دوام را در تمام محصولات TECNOVA به ارمغان می‌آورند.
آسانسور، پلکان‌برقی و درب‌های اتوماتیک در زمره کالاهای بادوام ساختمان قرار دارند لذا باید با دقت و وسواس فراوان انتخاب شوند. انتخاب اولیه تامین‌کننده و محصول، شرط لازم و نخستین گام است که باید متناسب با شرایط پروژه و بودجه از تامین‌کنندگان با سابقه خریداری شود اما شرط کافی و مهم خدمات پس از فروش و نگهداری این تجهیزات است که باید طی سالیان طولانی عمر مفید آنها انجام شود تا حرکت این دستگاه های دینامیکی در بهترین شرایط کاری و ایمنی همواره تضمین شود.
گروه شرکتهای سبا نزدیک به سه دهه است که این خدمات را با بالاترین استانداردهای روز دنیا و قطعات یدکی اصلی به هزاران دستگاه تحت سرویس بصورت شبانه‌روزی ۲۴/۷ در سراسر کشور ارائه می‌دهد. خدمات محصولات TECNOVA همانند سایر محصولات گروه توسط شرکت سباسرویس با بالاترین کیفیت، تضمین شده است.
تامین قطعات یدکی اصلی ضامن کارکرد ایمن دستگاهها است. گروه شرکتهای سبا با فراهم آوردن انباری مدرن و انباشته از قطعات یدکی اصلی با بهره‌گیری از ناوگان لجستیک توانمند در کوتاهترین زمان قطعات مورد نیاز را تامین و آسودگی خیال مصرف‌کنندگان محصولات TECNOVA را از نظر کارکرد ایمن و پیوسته گارانتی می‌کنند.
سابقه درخشان گروه شرکتهای سبا در تامین بهترین تجهیزات، رعایت اصول مهندسی در اجرا و خدمات پس از فروش به‌هنگام، ما را به شریکی مطمئن و همراهی همیشگی برای مشتریان تبدیل کرده که بزرگترین سرمایه کاری و مایه فخر و مباهات است، ما این اعتماد را همواره قدردان هستیم و با عرضه محصولاتی نوین و هوشمند از آن پاسداری خواهیم کرد.

نشانی : بلوار نلسون ماندلا (جردن)، نبش خ طاهری، ساختمان تجارت ایران، پلاک ۲۱۶، ط ۱۴، واحد ۴

کدپستی : ۱۹۶۶۹۴۴۹۳۷

تلفن تماس :  ۷۵۳۶۴(۹۸۲۱+)

فکس : ۲۶۷۶۹۹۱۸ (۹۸۲۱+)

از جدیدترین اطلاعات در مورد محصولات ما مطلع شوید.
تمامی حقوق برای شرکت تکنوامحفوظ است. ©۱۴۰۳
Preloader