نگهداری و خدمات پس از فروش جامع

هم اكنون بیش از ۳۰۰۰ دستگاه آسانسور و پله‌برقی در سراسر ایران، توسط متخصصین شركت سباسرویس از گروه شرکت‌های سبا، سرویس و نگهداری می‌شوند. تجربه عملی این شركت و مدارك فنی دقیق با آموزشهای لازم و كیفیت بسیار بالای قطعات بكار گرفته‌شده، سطح كیفی سرویس‌دهی آسانسورهای TECNOVA را بسیار بالا برده است. با بکارگیری از دستورالعمل‌های استاندارد بین‌المللی كه جهت سیستم‌های سرویس و نگهداری برای كلیه محصولات تهیه شده است، سعی شده تا خدمات سرویس و نگهداری در بهترین شرایط صورت گیرد. این دستورالعمل‌ها، علاوه بر روش های مدیریتی و كنترلی جهت انجام خدمات، شامل اسناد فنی طبقه‌بندی شده برای فعالیتهای نگهداری پیشگیرانه و همچنین دستورالعملهای تعمیراتی می‌باشد.
فعالیتهای نگهداری پیشگیرانه در ۴ محور عملیاتی ذیل تعریف شده است كه در بازه های زمانی مختلف ماهانه، سه‌ماهه، شش‌ماهه و سالانه برنامه‌ریزی می‌گردد.

۱. بازدید و كنترل  (INSPECTION)
۲. نظافت  (CLEANING)
۳. روغنكاری  (LUBRICATION)
۴. تنظیمات  (ADJUSTMENT)


Picture

شرکت تکین نوآوران آسیا بعنوان عضوی از گروه شرکت‌های سبا، دستورالعمل های نگهداری را با توجه به فرهنگ مصرف و بهره‌برداری انجام داده و كلیه پرسنل سرویس و نگهداری محصولات TECNOVA آموزش های لازم را در این خصوص دیده‌اند.
واحد سرویس و نگهداری این شرکت در حال حاضر با بهره‌گیری از ۱۵۰ نفر پرسنل مجرب و آموزش دیده ، در تهران و مراکز استان‌های منتخب، در حـال ارائه خدمات سرویس و نگهـداری می‌باشد. هـر مشتری پس از انعقـاد قرارداد ، دارای یك شمـاره اشتراك می‌گردد و بر اساس این شماره خدمات خود را بر اساس طبقه‌بندی‌های انجام شده دریافت می‌نماید. با منطقه‌بندی جغرافیایی محل‌های سرویس و اختصاص عوامل و گروه‌های سرویس و تعمیرات در هر منطقه‌، هر آسانسور دارای متولی خدمات نگهداری و تعمیرات خواهد بود. به نحوی كه در هر لحظه بهره‌برداران می‌توانند مستقیماً خدمات خود را از عوامل و گروههای سرویس در كمترین زمان دریافت نمایند. علاوه بر این سرویس پیشگیرانه نیز برای هر ماه جهت هر آسانسور به تفكیك تاریخ انجام سرویس، از قبل برنامه‌ریزی شده و با نرم افزار هوشمند، كلیه عملیات در زمان مشخص كنترل می‌گردد. كلیه دستورالعمل‌های سرویس و نگهداری و همچنین نحوه ارائه خدمات به همراه فرمهای اشتراك برای كلیه آسانسورها‌، در اختیار بهره‌برداران قرار می‌گیرد و انجام خدمات و پاسخگویی به درخواست‌ها به سهولت قابل انجام است.
سیستم‌های پیشرفته تابلوهای فرمان آسانسورهای این شرکت با امكانات زیادی كه در اختیار می‌گذارد، امر عیب‌یابی را ساده نموده و پرسنل نگهداری و تعمیرات به راحتی می‌توانند با استفاده از سیستم دیجیتالی اعلام خطا، نوع خرابی را به سرعت تشخیص داده و در كمترین زمان ممكن رفع نمایند.

نشانی : بلوار نلسون ماندلا (جردن)، نبش خ طاهری، ساختمان تجارت ایران، پلاک ۲۱۶، ط ۱۴، واحد ۴

کدپستی : ۱۹۶۶۹۴۴۹۳۷

تلفن تماس :  ۷۵۳۶۴(۹۸۲۱+)

فکس : ۲۶۷۶۹۹۱۸ (۹۸۲۱+)

از جدیدترین اطلاعات در مورد محصولات ما مطلع شوید.
تمامی حقوق برای شرکت تکنوامحفوظ است. ©۱۴۰۲
Preloader