نصـب و راه انـدازی مطمئن

شركت تکین نوآوران آسیا با بهره‌گیری از تجربیات و توانایی گروه شركت‌های سبا و شرکای اروپایی و آسیایی خود، پرسنل نصب را از بین فارغ‌التحصیلان كارشناسی و كاردانی گرایشهای مختلف رشته‌های برق و مكانیكی انتخاب نموده که دوره‌های آموزشی تئوری و عملی را در فنلاند، امارات، چین و تهران به روش "آموزش مستمر" گذرانده‌اند. مدارك فنی نصب، جزئیات نصب، تعداد پرسنل و ساعات كاری آنان را برای هر مرحله تا حد یادآوری جزئی‌ترین اصول ایمنی و فنی مشخص نموده است. لذا با بهره‌گیری از نیروی جوان، تحصیلكرده، آموزش دیده و مدارك فنی دقیق، كیفیت اجرا و ایمنی در حد عالی تامین می‌گردد. در حال حاضر گروه شركت‌های سبا با بهره‌گیری بیش از ۱۵۰ نفر پرسنل در قسمت‌های عملیاتی، پروژه‌های بسیاری را بصورت همزمان و بدون وقفه در دست اجرا دارد تا خدمات مطلوبی را به مشتریان عزیز ارائه نماید.
نصب تجهیزات TECNOVA  با سیستم های سنتی و متداول تفاوت‌های جدی دارد. لازمه اجرای این روش پیشرفته دستگاهها و تجهیزات مدرن است. گروه شركت سبا كلیه تجهیزات نصب، راه اندازی و عیب‌یابی را مطابق دستورالعملهای کارخانه سازنده و به تعداد كافی از كشورهای آلمان، فنلاند و چین تهیه نموده و كلیه عملیات نصب را با استفاده از این امكانات در كمترین زمان ممكن انجام می دهد.
ما، كلیه مدیران و كاركنان سبا باور داریم كه به زودی شعار واحد نصب و راه‌اندازی این شركت یعنی انجام كار در حد كشورهای پیشرفته صنعتی مانند فنلاند و آلمان و تأمین رضایت كامل مشتری، با تلاشهایمان تحقق خواهد یافت. 

نشانی : بلوار نلسون ماندلا (جردن)، نبش خ طاهری، ساختمان تجارت ایران، پلاک ۲۱۶، ط ۱۴، واحد ۴

کدپستی : ۱۹۶۶۹۴۴۹۳۷

تلفن تماس :  ۷۵۳۶۴(۹۸۲۱+)

فکس : ۲۶۷۶۹۹۱۸ (۹۸۲۱+)

از جدیدترین اطلاعات در مورد محصولات ما مطلع شوید.
تمامی حقوق برای شرکت تکنوامحفوظ است. ©۱۴۰۳
Preloader