021-75364

درب های اتوماتیک کشویی منحنی شکل

مشخصاتتوضیحاتایمنیمزایا
نوع درب:کشویی منحنی شکل
توضیحات محصول:

KC1000 درب منحنی دربی کشویی با ساختار منحنی‌شکل می‌باشد. با طراحی ساده و بسیار زیبا به بازار عرضه شده است. محبوبیت این محصول در بازارهای جهانی بدلیل زیبایی ظاهری، عملکرد چند منظوره، بهینه‌سازی مصرف انرژی و دوستدار محیط زیست بودن حاصل شده و مورد استقبال ساختمانهای مدرن در سراسر دنیا قرار گرفته است.

 

امکانات ایمنی:

قفل مجاور

قفل مجاور در یک درب اتوماتیک کشویی منحنی شکل به شرایطی اطلاق می شود که به منظور به حداقل رساندن جابجایی هوا، زمانیکه درب اول باز می شود، درب دوم بسته  می ماند و پس از اینکه فرد مابین دو درب قرار گرفت، درب اول بسته شده و سپس درب دوم جهت عبور کاربر باز می شود.

شناسایی

هنگامی که درب شروع به کار می کند، پروسه Self-Test (آگاهی درب از وضعیت خود) آغاز شده و در پی آن محاسبات مربوط به مدت زمان، شتاب افزایشی یا کاهشی و همچنین سرعت بهینه باز و بسته شدن درب انجام شده و باعث می شود که شرایط بهینه کارکرد درب تضمین گردد. در هنگام عملکرد درب چنانچه لته با مانعی مواجه شود، بلافاصله در جهت عکس حرکت کرده و سپس سیستم با سرعت آهسته شرایط را بررسی می نماید و در نهایت چنانچه مانعی وجود نداشته باشد به سرعت عادی خود باز خواهد گشت. با انجام این عملیات، ایمنی کاربران در طول مدت زمان عملکرد درب اتوماتیک تامین خواهد شد. 

عملکرد ساده و سیستم رفع ایراد

برد کنترل PSA باعث افزایش سرعت و دقت در عملکرد واحد کنترل شده و و همچنین به ساده‌تر شدن فرایند انجام تنظیمات توسط کاربر و سهولت عیب‌یابی کمک می‌کند. این برد به‌راحتی با واحد کنترلی درب ارتباط برقرار کرده و از طریق آن میتوان به نحوه عملکرد، تغییر پارامترها، انتخاب عملکرد و تشخیص نوع خرابی دسترسی داشت.

راه حل EMG

هنگام قطع برق، ظرفیت بالای طراحی شده برای UPS این محصول به مدت حداقل ۳۰ دقیقه عملکرد عادی درب را تضمین نموده و باعث می شود کاربران با خیال آسوده بتوانند در همه حال از این محصول استفاده نمایند.

مشاهده عملکرد به وسیله اینترنت یا با تلفن همراه

با سیستم کنترلی منحصربفرد TECNOVA-KBB به منظور تسهیل در مدیریت رفتار درب، کاربر می تواند عملکرد و هشدارهای درب اتوماتیک را از طریق اینترنت و تلفن همراه مشاهده نماید.

 

مزایای محصول:
  • اقتصادی بودن این درب نسبت به درب گردان درحالیکه ظاهری فوق‌العاده زیبا و نزدیک به درب گردان را داراست. 
  • در ورودی‌هایی که با محدودیت فضا برای نصب درب‌های گردان وجود دارد، می‌توان از این نوع درب‌ها، با حفظ ظاهر گرد استفاده کرد.
درب های اتوماتیک کشویی منحنی شکل
درب های اتوماتیک کشویی منحنی شکل0
درب های اتوماتیک کشویی منحنی شکل

نمونه های مشابه

نشانی : بلوار نلسون ماندلا (جردن)، نبش خ طاهری، ساختمان تجارت ایران، پلاک ۲۱۶، ط ۱۴، واحد ۴

کدپستی : ۱۹۶۶۹۴۴۹۳۷

تلفن تماس :  ۷۵۳۶۴(۹۸۲۱+)

فکس : ۲۶۷۶۹۹۱۸ (۹۸۲۱+)

از جدیدترین اطلاعات در مورد محصولات ما مطلع شوید.
تمامی حقوق برای شرکت تکنوامحفوظ است. ©۱۴۰۳
Preloader