021-75364

درب های اتوماتیک هوابند شده

مشخصاتتوضیحاتایمنیمزایا
نوع درب:هوابند شده
توضیحات محصول:

محصولKH1000  یک درب هوابند حرفه‌ای و کاملاً پیشرفته بوده که از بدو تولید به محصولی مطمئن و بسیار محبوب تبدیل شده است. این محصول که برای اتاق‌های ویژه‌ای که نیازمند هوای بسیار تمیز و با فشار مثبت هستند طراحی شده است. دربهای هوابند از فوم پلی‌اورتان فشرده خاصی ساخته شده است که وزن لته‌ها را کاهش داده و در عین حال عایق صدا و حرارت نیز می‌باشد. مجموعه این عوامل باعث حفظ هوای تمیز و عدم اتلاف انرژی حرارتی در محل استفاده خواهد شد.
این محصول به سبب طراحی بی‌نظیر از عبور گرد و غبار جلوگیری نموده و همچنین در برابر انتقال حرارت و اختلاف فشار، مقاومت کافی از خود نشان می‌دهد و در صورت نیاز در این محصولقابلیت آنکه بصورت ضد اشعه طراحی و تولید گردد نیز وجود دارد.

 

امکانات ایمنی:

هنگامی که درب شروع به کار می‌کند، پروسه Self-Test (آگاهی درب از وضعیت خود) آغاز شده و در پی آن محاسبات مربوط به مدت زمان، شتاب افزایشی یا کاهشی و همچنین سرعت بهینه باز و بسته شدن درب انجام شده و باعث می‌شود که شرایط بهینه کارکرد درب تضمین گردد. در هنگام عملکرد درب چنانچه لته با مانعی مواجه شود، بلافاصله در جهت عکس حرکت کرده و سپس سیستم با سرعت آهسته شرایط را بررسی می‌نماید و در نهایت چنانچه مانعی وجود نداشته باشد به سرعت عادی خود باز خواهد گشت. با انجام این عملیات، ایمنی کاربران در طول مدت زمان عملکرد درب اتوماتیک تامین خواهد شد.

از طریق PSA حالت‌های از پیش تعریف شده: نیمه باز، قفل، حالت عملکرد دستی، یک‌طرفه و اتوماتیک دو طرفه به سهولت قابل انتخاب بوده و تا تعداد ۳۷ پارامتر به کاربر اجازه اعمال تنظیماتی از قبیل تنظیم سرعت باز و بسته شدن، تعریف اتدازه نیمه‌باز، زمان باز و بسته ماندن و همچنین سایر تنظیمات بسیار خاص را می دهد.

محصول KH1000 دارای سیستم رفع ایراد بوده که عملکرد درب را به طور پیوسته مانیتور می‌نماید.

اگر هر قسمتی (‌مخصوصاً اجزاء الکتریکی به کار رفته) به درستی عمل نکند، این موضوع به صورت خودکار کنترل شده و عملکرد سیستم متوقف می‌گردد و پس از اعلام هشدار به کاربر، صفحه نمایش PSA اطلاعات ایراد سیستم را اعلام می‌نماید.

بدنه محصول KH1000 از فریم آلومینیوم و پنل های رنگ شده ساخته شده است. پنجره تعبیه شده در چنین لته‌هایی به منظور استفاده ویژه از این درب‌ها از شیشه دو جداره ساخته شده است.

لایه میانی این نوع لته‌ها از فوم ویژه پلی‌اورتان فشرده تشکیل یافته است. این امر سبب سبکی وزن درب و مقاومت لته‌ها در مقابل انتقال حرارت، گرد و غبار شعله‌های آتش می‌شود.

این محصول همچنین می‌تواند به صورت ضد اشعه و با لایه‌های سرب نیز ارائه گردد.

طراحی ویژه و مقعر انحنای ریل و بلبرینگ‌های این محصول باعث می‌شود که لته درب‌ها در دو جهت داخل و پایین حدود ۱۰ میلی‌متر به هر سمت امکان جابجایی داشته باشد که این موضوع در نهایت باعث هوابندی کامل این محصول شده است.

هنگام قطع برق، ظرفیت بالای طراحی شده برای UPS این محصول به مدت حداقل ۳۰ دقیقه عملکرد عادی درب را تضمین نموده و باعث می‌شود کاربران با خیال آسوده بتوانند حتی در مواقع قطع برق از این محصول استفاده نمایند.

نرم‌افزار عملکرد این محصول که بر روی واحد کنترل آن نصب شده است، یکی از پیشرفته‌ترین نرم‌افزارها در حوزه درب‌های اتوماتیک هوابند می‌باشد.

 • شناسایی
  •  سیستم رفع ایراد ساده و پر قدرت
  • ساختار ویژه لته درب
  • هوابندی کامل
  • راه حل EMG
  • نرم افزار عملکرد پیشرفته درب

 

مزایای محصول:
 • هوابندی موثر اتاقهایی که بایستی ایزوله هوایی گردند مانند اتاقهای عمل، قرنطینه و استودیوها.
 • ایزولاسیون اتاقهایی که بایستی از لحاظ میکروب، باکتری و گرد و غبار محفوظ باشند. مانند اتاق‌های سوانح سوختگی.
 • امکان ضد اشعه کردن این نوع درب‌ها بر ای اتاقهای اسکن، رادیولوژی و X-Ray
 • امکان سفارش این دربها بصورت اتوماتیک و دستی می‌باشد.
 • ساختار قابل شوستشو و ضد تجمع هرگونه ویروس و باکتری.
درب های اتوماتیک هوابند شده
درب های اتوماتیک هوابند شده0
درب های اتوماتیک هوابند شده1
درب های اتوماتیک هوابند شده2
درب های اتوماتیک هوابند شده3
درب های اتوماتیک هوابند شده4
درب های اتوماتیک هوابند شده

نمونه های مشابه

نشانی : بلوار نلسون ماندلا (جردن)، نبش خ طاهری، ساختمان تجارت ایران، پلاک ۲۱۶، ط ۱۴، واحد ۴

کدپستی : ۱۹۶۶۹۴۴۹۳۷

تلفن تماس :  ۷۵۳۶۴(۹۸۲۱+)

فکس : ۲۶۷۶۹۹۱۸ (۹۸۲۱+)

از جدیدترین اطلاعات در مورد محصولات ما مطلع شوید.
تمامی حقوق برای شرکت تکنوامحفوظ است. ©۱۴۰۳
Preloader