021-75364

درب‌های اتوماتیک لولایی

مشخصاتتوضیحاتایمنیعملکردمزایا
نوع درب:لولایی
توضیحات محصول:

محصولKP1000  یک اوپراتور جدید است که طراحی آن توسط گروه TECNOVA-KBB در سال ۲۰۱۴ پایه گذاری شده است. این اوپراتور، محصولی Self-Test بوده و با داشتن قابلیت اتصال همزمان به چند سیستم کاربری، می‌تواند به‌راحتی با استانداردهای طراحی ساختمان‌های مدرن از قبیل محافظت در برابر حریق و یا عبور بدون مانع مطابقت داشته باشد. این اوپراتورها می‌تواند به طور گسترده و در مکان‌هایی نظیر ساختمان اداری، اتاق کنفرانس، اتاق‌هایی با کاربرد درمانی، کارگاه‌ها و ... به کار برده شود.

توصیف قطعه:

محصولKP1000  یک اوپراتور هوشمند است که میکروپروسسور آن در زمان عملکرد، موقعیت درب را در هر لحظه آنالیز کرده، سرعت و موقعیت نهایی درب را بررسی نموده و با انجام محاسبات بسیار دقیق، بهترین و مناسب‌ترین شیوه حرکتی را برای جابجایی لته ترسیم می‌نماید. همچنین مطابق با عرض لته درب و در هنگام قطع برق، نیروی لازم جهت فنر آرام‌بند و همچنین فنر بازگشت درب را تنظیم نموده و به این شکل باعث ارتقاء امنیت عملکرد درب می‌شود.

امکانات ایمنی:
  • انرژی جنبشی مسیر بازگشت: این محصول می‌تواند در هنگام قطع برق به‌صورت یک درب لولایی دستی عمل کند، در حالی که نیروی سیکل بستن درب در سیکل باز شدن آن ذخیره می‌گردد. 
  • تشخیص برخورد: هنگامی که یک مانع از باز شدن درب جلوگیری کند، درب بلافاصله متوقف می شود. سیستم کنترل مجدداً و در یک بازه زمانی مشخص اقدام به باز کردن درب نموده و درپایان بازه زمانی و در صورت عدم موفقیت در باز کردن درب، بسته می شود. در دفعه بعدی، درب به صورت آرام باز می شود تا سیستم مطمئن شودکه با مانع تشخیص داده شده در سیکل قبلی برخوردی ایجاد نخواهد شد.
  • باز شدن مجدد: هنگامی که یک مانع از بسته شدن درب جلوگیری کند، درب بلافاصله باز می شود.

 

عملکرد محصول:
  1. عملکرد دستی: در این حالت اوپراتور به صورت یک آرام‌بند عمل نموده و با برق یا بدون برق قابل استفاده است.
  2. عملکرد اتوماتیک: در این حالت درب به صورت خودکار و با دریافت تحریک از سنسورهایی مانند سنسور چشمی عمل می‌کند.
  3. هل دادن جهت شروع حرکت: در این حالت درب با صرف نیروی بسیار اندکی به صورت خودکار و تا انتهای مسیر باز می‌شود.
  4. اتصال به سیستم Access Control : این محصول می تواند با انواع مختلف اکسس ها از قبیل سیستم کارت‌خوان، سیستم اثر انگشت و ... مرتبط شود.

 

مزایای محصول:
  • درب‌های اتوماتیک لولایی
درب‌های اتوماتیک لولایی
درب‌های اتوماتیک لولایی

نمونه های مشابه

نشانی : بلوار نلسون ماندلا (جردن)، نبش خ طاهری، ساختمان تجارت ایران، پلاک ۲۱۶، ط ۱۴، واحد ۴

کدپستی : ۱۹۶۶۹۴۴۹۳۷

تلفن تماس :  ۷۵۳۶۴(۹۸۲۱+)

فکس : ۲۶۷۶۹۹۱۸ (۹۸۲۱+)

از جدیدترین اطلاعات در مورد محصولات ما مطلع شوید.
تمامی حقوق برای شرکت تکنوامحفوظ است. ©۱۴۰۳
Preloader