021-75364

درب های اتوماتیک تلسکوپی

مشخصاتتوضیحاتعملکردمزایا
نوع درب:تلسکوپی
توضیحات محصول:

 

KS4000 درب تلسکوپی، یکی از خانواده درب‌های اتوماتیک کشویی TECNOVA-KBB است.
کاربرد درب‌های اتوماتیک تلسکوپی، عموماً برای تامین بیشترین بازشوی مفید، اعمال ظرافت و جذابیت بیشتر در طراحی و همچنین برای بالا بردن راندمان عبور و مرور می‌باشد.
بزرگترین درب‌اتوماتیک تلسکوپی TECNOVA-KBB می‌تواند با بازشوی مفید ۸ متر و ارتفاع ۴ متر نصب گردد.

 

عملکرد محصول:

 

۱. کارکردهای متنوع

حالت‌های عملکردی مختلفی نظیر عملکرد دستی، باز شدن خودکار درب به صورت کامل، باز شدن خودکار درب به صورت نیمه، امکان محدود کردن عبور افراد از یک سمت و همچنین امکان قفل کردن درب به‌راحتی توسط کاربر قابل انتخاب است.

تعداد ۳۷ پارامتر قابل انتخاب از قبیل سرعت باز شدن درب، سرعت بسته شدن درب، عرض مفید بازشو، زمان باز شدن درب و همچنین فعالسازی حالت قفل درب به راحتی توسط کاربر قابل تغییر می‌باشد.

 

۲. تضمین کیفیت

کلیه محصولات درب اتوماتیک بیش از ۳ میلیون بار و تحت شرایط بسیار سخت محیطی تست می‌شوند. نتایج تست‌های انجام شده نشان می‌دهد که پس از گذشت ۷۲ ساعت در درمای ۷۰ درجه سانتیگراد (تست گرم) و در دمای ۱۷- درجه سانتیگراد (تست سرد)، تمامی درب‌ها عملکردی عادی و بدون مشکل از خود به ثبت رسانده‌اند.

 

۳. عملکرد ایمن

برد کنترل PSA باعث افزایش سرعت و دقت در عملکرد واحد کنترل شده و و همچنین به ساده‌تر شدن فرایند انجام تنظیمات توسط کاربر و سهولت عیب‌یابی کمک می‌کند. این برد به راحتی با واحد کنترلی درب ارتباط برقرار کرده و از طریق آن میتوان به نحوه عملکرد، تغییر پارامترها، انتخاب عملکرد و تشخیص نوع خرابی دسترسی داشت.

 

۴. عملکرد هوشمند

برد کنترل PSA باعث افزایش سرعت و دقت در عملکرد واحد کنترل شده و همچنین به ساده‌تر شدن فرآیند انجام تنظیمات توسط کاربر و سهولت عیب‌یابی کمک می‌کند. این برد به صورت کنترل از راه دور بوده و تا شعاع ۵۰ متری از درب اتوماتیک به راحتی با واحد کنترلی درب ارتباط برقرار کرده و از طریق آن می‌توان به نحوه عملکرد، تغییر پارامترها، انتخاب عملکرد و تشخیص نوع خرابی دسترسی داشت.

 

۵. عملکرد بی صدا

موتور دستگاه با استفاده از مکانیزم منحصر به فرد کاهش سرعت و با کمک ریل‌هایی پوشانده شده از لایه‌های الیاف مخصوص مستحکم و در کنار قرقره‌هایی با روغنکاری خودکار و پوشانده شده از الیاف نایلونی به خوبی باعث کاهش محسوس در میزان صدا و لرزش درب‌های اتوماتیک شده و در نتیجه استفاده از درب‌های اتواتیک را به تجربه‌ای بی‌نظیر برای کاربر تبدیل می‌کنند.

 

مزایای محصول:
  • دستیابی به بیشترین عرض بازشوی مفید در یک دهنه از پیش تعریف‌شده، جزو بهترین مزایای این محصول نسبت به سایر محصولات از خانواده کشویی می‌باشد.
درب های اتوماتیک تلسکوپی
درب های اتوماتیک تلسکوپی0
درب های اتوماتیک تلسکوپی

نمونه های مشابه

نشانی : بلوار نلسون ماندلا (جردن)، نبش خ طاهری، ساختمان تجارت ایران، پلاک ۲۱۶، ط ۱۴، واحد ۴

کدپستی : ۱۹۶۶۹۴۴۹۳۷

تلفن تماس :  ۷۵۳۶۴(۹۸۲۱+)

فکس : ۲۶۷۶۹۹۱۸ (۹۸۲۱+)

از جدیدترین اطلاعات در مورد محصولات ما مطلع شوید.
تمامی حقوق برای شرکت تکنوامحفوظ است. ©۱۴۰۳
Preloader