صرفه‌جویی مصرف انرژی در آسانسورهای TECNOVA

با محاسباتی ساده به راحتی می‌توان مشاهده کرد که موتورهای TECNOVA انرژی بسیار کمتری نسبت به سایر موتورهای بدون گیربکس مصرف می‌کنند. این موتورها اتلاف حرارتی کمتری نسبت به موتورهای رایج دارند که مستقیما باعث کاهش هزینه‌های خنک کردن موتور و یا سیستم تهویه می‌گردد. البته صرفه‌جویی انرژی هنگامیکه آسانسور در حال حرکت است تنها راه‌حل شرکت TECNOVA نیست. روش‌های دیگری برای کاهش مصرف انرژی در زمانیکه آسانسور در طبقه‌ای متوقف شده و حرکتی نمی کند وجود دارد که مجموعه این عوامل مقدار بسيار زيادی از کل انرژی مصرفی آسانسور را کاهش می‌دهد.

برخی از مهمترین روش‌های کاهش مصرف انرژی در آسانسورهای TECNOVA عبارتند از:

۱- استفاده از چراغ‌های LED برای روشنایی کابین‌: عمر این چراغ ها تا ۱۰ برابر بیشتر از چراغ‌های هالوژن می‌باشد در حالیکه تا ۸۰٪ مصرف انرژی برق كمتری دارند.
۲- سیستم اتوماتیک فن و روشنایی کابین: پس از آخرین فراخوان کابین و پس از مدت زمان معینی، فن و چراغ های کابین خاموش شده و هنگامیکه آسانسور مجددا مورد استفاده قرار گیرد به آرامی روشن می‌گردند.
۳- سیستم کم نور شدن نمایشگرهای طبقات: دقایقی پس از آخرین احضار، نمایشگرهای طبقات به حالت انتظار (Standby) و كم‌نور در می‌آیند که به این ترتیب مصرف انرژی برق آنها تا ۳۰٪ کاهش می‌یابد.

همچنین امروزه می‌توان انرژی مصرفی چراغ‌های داخل کابین را به طور مستقیم از سلول‌های خورشیدی ساختمان تأمین کرد که بنابراین برق کمتری برای آسانسور مورد نیاز خواهد بود  بنابراين امروزه با در نظر گرفتن هزينه بالای انرژی برق، علاوه بر مزيت‌های فراوان استفاده از سيستم بدون موتورخانه شركت TECNOVA، صرفه‌جويی در مصرف برق نيز بسيار حائز اهميت است.

 

Picture

نشانی : بلوار نلسون ماندلا (جردن)، نبش خ طاهری، ساختمان تجارت ایران، پلاک ۲۱۶، ط ۱۴، واحد ۴

کدپستی : ۱۹۶۶۹۴۴۹۳۷

تلفن تماس :  ۷۵۳۶۴(۹۸۲۱+)

فکس : ۲۶۷۶۹۹۱۸ (۹۸۲۱+)

از جدیدترین اطلاعات در مورد محصولات ما مطلع شوید.
تمامی حقوق برای شرکت تکنوامحفوظ است. ©۱۴۰۳
Preloader