ساختمان‌های مسکونی

ساکنان ساختمان‌های مسکونی به آسانسوری نیاز دارند که رفت و آمدهای روزمره آنها را آسانتر کند که می‌بایست سریع، ایمن و برای قرارگیری یک چرخ‌دستی خرید به اندازه گافی بزرگ باشد و همچنین برای استفاده افراد سالخورده به اندازه کافی ساده طراحی شده باشد. آسانسور TECNOVA تمامی این ویژگیها را بهمراه آسایش و زیبایی ارائه می‌نماید.
عملکرد آسانسورهای مسافربر TECNOVA شامل نرمی حرکت، کارایی جابجایی مسافران، صرفه‌جویی چشم‌گیر در مصرف انرژی و قابل اطمینان است.
وقتی صحبت از منازل می‌شود ، تمرکز روی ایمنی‌، امنیت و راحتی است. محافظت در برابر آتش و سایر مقررات مربوطه نیز از ملاحظات بسیار مهم است. در اینجا راه حل‌های دربهای اتوماتیک ساختمانی با هماهنگی با سایر تجهیزات ساختمانی کار می‌کنند تا از بالاترین استاندارد کیفیت زندگی ممکن برای کلیه ساکنان ساختمانهای مسکونی اطمینان حاصل شود.
ساختمانهای مسکونی به طور فزاینده‌ای در حال تبدیل شدن به امکانات با کاربری‌های مختلفی هستند که فضاهای خرده‌فروشی و اداری را  نیز شامل می‌شوند. دسترسی به تمامی این امکانات مستلزم جدایی تمامی امکانات با دسترسی آسان است. برخی از ساختمانهای مسکونی مجلل همچنین دارای امکاناتی خاص مانند لابی و پذیرایی می‌باشند و برخی حتی ممکن است آسانسورهای شخصی داشته باشند که مستقیماً به آپارتمانهای مورد نظر می‌روند.
TECNOVA با معرفی درب‌های اتوماتیک ساختمانی راه حلهایی مناسب جهت تمامی مطالبات بی نظیر اهالی را در طراحی ساختمان فراهم می‌کند.
 
مواردی که هنگام انتخاب درب‌های ساختمانی اتوماتیک TECNOVA برای ساختمانهای مسکونی باید مورد توجه قرار گیرد شامل موارد زیر است:
  • حصول اطمینان از عبور و مرور روان و راحت افراد در هر مسیری که نیاز به دسترسی داشته باشند و به حداکثر رساندن فضای کف قابل استفاده در داخل آپارتمان‌ها، از گردش مناسب برخوردار باشد.
  • مسیرهای خروج اضطراری و تخلیه.
  • موارد مورد نیاز در پارکینگ.
  • دسترسی به مشاعات مانند اتاق‌های لباسشویی، فضای سبز و دیگر فضاهای عمومی.


ساختمان‌های مسکونی

نشانی : بلوار نلسون ماندلا (جردن)، نبش خ طاهری، ساختمان تجارت ایران، پلاک ۲۱۶، ط ۱۴، واحد ۴

کدپستی : ۱۹۶۶۹۴۴۹۳۷

تلفن تماس :  ۷۵۳۶۴(۹۸۲۱+)

فکس : ۲۶۷۶۹۹۱۸ (۹۸۲۱+)

از جدیدترین اطلاعات در مورد محصولات ما مطلع شوید.
تمامی حقوق برای شرکت تکنوامحفوظ است. ©۱۴۰۳
Preloader