قدمت و تجربه

بیش از سه دهه تجربه پیوسته در صنعت آسانسور و پله‌برقی پشتوانه‌ای بزرگ برای عرضه محصولات مبتنی بر آخرین تکنولوژی روز دنیا را فراهم آورده است، این تجربه گرانقدر حاصل سالیان طولانی تلاش کسانی است که طراحی، تولید، مهندسی و اجرا را با شرکت‌هایی از قلب تکنولوژی اروپا همچون آلمان، فنلاند، ایتالیا کسب کرده‌اند و در صحنه بین‌المللی اصول عملی تجارت را در آسیا و اروپا فراگرفته‌اند و به مدد بهره‌گیری از دانشی که در سالیان دراز تدوین استانداردها و مقررات کسب شده‌است اکنون یکی دیگر از ستاره‌های گروه شرکت‌های سبا به صنعت ساختمان معرفی می‌نمایند.

شرکت تکین نوآوران آسیا با برند تجاری TECNOVA عضوی از گروه شرکت‌های سبا می‌باشد که انواع آسانسور، پله‌برقی و درب‌های اتوماتیک را با کیفیت بالا از اروپا و آسیا عرضه می‌نماید، تنوع تامین کنندگان قطعات اصلی این دستگاه ها  به خریداران امکان می‌دهد که با حفظ بالاترین کیفیت ممکن بتوانند با هزینه مناسب کالای خود را تامین نمایند.
همانند بسیاری از شرکت های دارای تکنولوژیهای نوین، دانش صدها نفر در طی سالیان دراز کار علمی و عملی باعث شده است که محصولات TECNOVA در آخرین مرز تکنولوژی، زیبا و هوشمند را به بازار عرضه نماید.


Picture

Picture

چرا TECNOVA؟

شرکت تکین نوآوران آسیا، نماینده انحصاری محصولات TECNOVA در ایران، نامی نو با سابقه‌ای طولانی در اروپای غربی، ترکیبی از هنر ایتالیا و اصالت مهندسی آلمان و اتریش و تیم حرفه‌ای بین‌المللی می‌باشد که هر مصرف‌کننده‌ای را به تحسین وا می‌دارد.
توان مهندسی این گروه با ده‌ها کارشناس مهندسی در رشته‌های مختلف برق، الکترونیک، مکانیک، مکاترونیک، عمران، صنایع و غیره‌، برای انتخاب نوآورترین راه حلها در جابجایی جمعیت ساختمان‌ها به کار گرفته شده تا محصولات TECNOVA را با بهترین قطعات مبتنی بر تکنولوژی‌های نوین عرضه نمایند.
تکنولوژی‌های اجرا که از ارکان مهم مونتاژ و نصب اجزا هستند با تکیه بر تجربیات علمی و عملی مهندسین این گروه‌، نرمی حرکت توام با ایمنی و دوام را در تمام محصولات TECNOVA به ارمغان می‌آورند. آسانسور، پله‌‌برقی و درب‌های اتوماتیک در زمره کالاهای بادوام ساختمان قرار دارند لذا باید با دقت و وسواس فراوان انتخاب شوند.
انتخاب اولیه تامین‌کننده و محصول، شرط لازم و نخستین گام است که باید متناسب با شرایط پروژه و بودجه از تامین کنندگان با سابقه خریداری شود اما شرط کافی و مهم خدمات پس از فروش و نگهداری این تجهیزات است که باید طی سالیان طولانی عمر مفید آنها انجام شود تا حرکت این دستگاه های دینامیکی در بهترین شرایط کاری و ایمنی همواره تضمین شود.
گروه شرکتهای سبا نزدیک به سه دهه است که این خدمات را با بالاترین استانداردهای روز دنیا و قطعات یدکی اصلی به هزاران دستگاه تحت سرویس بصورت شبانه‌روزی ۲۴/۷ در سراسر کشور ارائه می‌دهد. خدمات محصولات TECNOVA همانند سایر محصولات گروه توسط شرکت سباسرویس با بالاترین کیفیت، تضمین شده است.
تامین قطعات یدکی اصلی ضامن کارکرد ایمن دستگاه‌ها است. گروه شرکتهای سبا با فراهم آوردن انباری مدرن و انباشته از قطعات یدکی اصلی با بهره‌گیری از ناوگان لجستیک توانمند در کوتاهترین زمان قطعات مورد نیاز را تامین و آسودگی خیال مصرف‌کنندگان محصولات TECNOVA را از نظر کارکرد ایمن و پیوسته گارانتی می‌کنند.
سابقه درخشان گروه شرکتهای سبا در تامین بهترین تجهیزات، رعایت اصول مهندسی در اجرا و خدمات پس از فروش به‌هنگام، ما را به شریکی مطمئن و همراهی همیشگی برای مشتریان تبدیل کرده که بزرگترین سرمایه کاری و مایه فخر و مباهات است، ما این اعتماد را همواره قدردان هستیم و با عرضه محصولاتی نوین و هوشمند از آن پاسداری خواهیم کرد.

نصب و راه‌اندازی مطمئن

شركت تکین نوآوران آسیا با بهره‌گیری از تجربیات و توانایی گروه شركت‌های سبا و شرکای اروپایی و آسیایی خود، پرسنل نصب را از بین فارغ‌التحصیلان كارشناسی و كاردانی گرایشهای مختلف رشته‌های برق و مكانیكی انتخاب نموده که دوره‌های آموزشی تئوری و عملی را در فنلاند، امارات، چین و تهران به روش "آموزش مستمر" گذرانده‌اند. مدارك فنی نصب، جزئیات نصب، تعداد پرسنل و ساعات كاری آنان را برای هر مرحله تا حد یادآوری جزئی‌ترین اصول ایمنی و فنی مشخص نموده است. لذا با بهره‌گیری از نیروی جوان، تحصیلكرده، آموزش دیده و مدارك فنی دقیق، كیفیت اجرا و ایمنی در حد عالی تامین می‌گردد. در حال حاضر گروه شركت‌های سبا با بهره‌گیری بیش از ۱۵۰ نفر پرسنل در قسمت‌های عملیاتی، پروژه‌های بسیاری را بصورت همزمان و بدون وقفه در دست اجرا دارد تا خدمات مطلوبی را به مشتریان عزیز ارائه نماید. 
نصب تجهیزات TECNOVA با سیستم‌های سنتی و متداول تفاوت‌های جدی دارد. لازمه اجرای این روش پیشرفته دستگاهها و تجهیزات مدرن است. گروه شركت سبا كلیه تجهیزات نصب، راه‌اندازی و عیب‌یابی را مطابق دستورالعمل‌های کارخانه سازنده و به تعداد كافی از كشورهای آلمان، فنلاند و چین تهیه نموده و كلیه عملیات نصب را با استفاده از این امكانات در كمترین زمان ممكن انجام می‌دهد. ما، كلیه مدیران و كاركنان سبا باور داریم كه به زودی شعار واحد نصب و راه‌اندازی این شركت یعنی انجام كار در حد كشورهای پیشرفته صنعتی مانند فنلاند و آلمان و تأمین رضایت كامل مشتری، با تلاشهایمان تحقق خواهد یافت.

Picture

نگهداری و خدمات پس از فروش جامع

هم‌اكنون بیش از ۳۰۰۰ دستگاه آسانسور و پله‌برقی در سراسر ایران، توسط متخصصین شركت سباسرویس از گروه شرکت‌های سبا، سرویس و نگهداری می‌شوند. تجربه عملی این شركت و مدارك فنی دقیق با آموزشهای لازم و كیفیت بسیار بالای قطعات بكار گرفته‌شده، سطح كیفی سرویس‌دهی آسانسورهای TECNOVA را بسیار بالا برده است. با بکارگیری از دستورالعملهای استاندارد بین‌المللی كه جهت سیستم‌های سرویس و نگهداری برای كلیه محصولات تهیه شده است، سعی شده تا خدمات سرویس و نگهداری در بهترین شرایط صورت گیرد. این دستورالعمل‌ها ، علاوه بر روش های مدیریتی و كنترلی جهت انجام خدمات، شامل اسناد فنی طبقه‌بندی شده برای فعالیتهای نگهداری پیشگیرانه و همچنین دستورالعملهای تعمیراتی می‌باشد. فعالیتهای نگهداری پیشگیرانه در ۴ محور عملیاتی ذیل تعریف شده است كه در بازه‌های زمانی مختلف ماهانه، سه‌ماهه، شش‌ماهه و سالانه برنامه‌ریزی می‌گردد.

۱. بازدید و كنترل  (INSPECTION)
۲. نظافت  (CLEANING)
۳. روغنكاری  (LUBRICATION)
۴. تنظیمات  (ADJUSTMENT)

شرکت تکین نوآوران آسیا بعنوان عضوی از گروه شرکت‌های سبا، دستورالعمل های نگهداری را با توجه به فرهنگ مصرف و بهره‌برداری انجام داده و كلیه پرسنل سرویس و نگهداری محصولات TECNOVA آموزش های لازم را در این خصوص دیده‌اند.
واحد سرویس و نگهداری این شرکت در حال حاضر با بهره‌گیری از ۱۵۰ نفر پرسنل مجرب و آموزش دیده، در تهران و مراکز استان‌های منتخب، در حـال ارائه خدمات سرویس و نگهـداری می‌باشد. هـر مشتری پس از انعقـاد قرارداد، دارای یك شمـاره اشتراك می‌گردد و بر اساس این شماره خدمات خود را بر اساس طبقه‌بندی‌های انجام شده دریافت می‌نماید. با منطقه‌بندی جغرافیایی محل‌های سرویس و اختصاص عوامل و گروه‌های سرویس و تعمیرات در هر منطقه‌، هر آسانسور دارای متولی خدمات نگهداری و تعمیرات خواهد بود. به نحوی كه در هر لحظه بهره‌برداران می‌توانند مستقیماً خدمات خود را از عوامل و گروه‌های سرویس در كمترین زمان دریافت نمایند. علاوه بر این سرویس پیشگیرانه نیز برای هر ماه جهت هر آسانسور به تفكیك تاریخ انجام سرویس، از قبل برنامه‌ریزی شده و با نرم‌افزار هوشمند، كلیه عملیات در زمان مشخص كنترل می‌گردد. كلیه دستورالعمل‌های سرویس و نگهداری و همچنین نحوه ارائه خدمات به همراه فرم‌های اشتراك برای كلیه آسانسورها‌، در اختیار بهره‌برداران قرار می‌گیرد و انجام خدمات و پاسخگویی به درخواست‌ها به سهولت قابل انجام است.
سیستم‌های پیشرفته تابلوهای فرمان آسانسورهای این شرکت با امكانات زیادی كه در اختیار می‌گذارد، امرعیب‌یابی را ساده نموده و پرسنل نگهداری و تعمیرات به راحتی می‌توانند با استفاده از سیستم دیجیتالی اعلام خطا، نوع خرابی را به سرعت تشخیص داده و در كمترین زمان ممكن رفع نمایند.

نشانی : بلوار نلسون ماندلا (جردن)، نبش خ طاهری، ساختمان تجارت ایران، پلاک ۲۱۶، ط ۱۴، واحد ۴

کدپستی : ۱۹۶۶۹۴۴۹۳۷

تلفن تماس :  ۷۵۳۶۴(۹۸۲۱+)

فکس : ۲۶۷۶۹۹۱۸ (۹۸۲۱+)

از جدیدترین اطلاعات در مورد محصولات ما مطلع شوید.
تمامی حقوق برای شرکت تکنوامحفوظ است. ©۱۴۰۳
Preloader