مراکز بهداشتی درمانی

آسانسورهای بیمارستانی TECNOVA دارای ظرفیت بالا، ابعاد درب و کابین بزرگ برای قرارگیری برانکارد، تخت بیمار و سایر تجهیزات پزشکی هستند. همچنین سیستم این آسانسورها قابلیت تراز نمودن دقیق کابین با طبقه را دارند تا دسترسی آسان و ایمن برای صندلی چرخدار و تخت بیمار را فراهم آورند.

در پاسخ به نیازهای مراکز مراکز بهداشتی درمانی، کلینیکها و بیمارستانها، آسانسورهای TECNOVA مطابق با استانداردهای اروپایی EN81-70 ارائه میگردند. آسانسورهای تکنوا در محیطهای شلوغ مراکز درمانی بیمارستانی همواره در دسترس، ایمن، قابل اطمینان و با رعایت اصول بهداشتی هستند.
مراکز بهداشتی درمانی، نیازهای متنوعی در جهت حفظ بهداشت و راندمان عملیاتی دارند که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از ورودی اصلی گرفته تا سایر فضاها مانند بخش های عمومی و تخصصی بیماران، سالنهای غذاخوری و سالن های کار، ساختمان های پزشکی به طور معمول دارای طیف گسترده‌ای از راه حل‌های مختلف درب هستند که تکنوا برای تمامی آنها راه حل‌های متنوعه و اصولی دارد.
از دید متخصصان، اینگونه کاربری‌ها جریانهای متفاوتی را تعریف می‌کنند که باید با طراحی ساختمان بصورت اصولی از یکدیگر جدا شوند. درهای اتوماتیک TECNOVA نقش مهمی در این جدایی بازی می کنند:
  • بیماران پلی کلینیک.
  • بیماران بیمارستانی که باید بیش از ۲۴ ساعت در آنجا بمانند.
  • کارمندان.
  • ملاقات کنندگان بیماران.
  • کارکنان خانه‌داری (به عنوان مثال کارکنان ناهارخوری، پاک‌کننده ها) هدف اصلی حفظ سطح بهداشت بالا با جلوگیری از آلودگی و انتقال باکتری‌ها و ویروس‌ها) است.

 


نشانی : بلوار نلسون ماندلا (جردن)، نبش خ طاهری، ساختمان تجارت ایران، پلاک ۲۱۶، ط ۱۴، واحد ۴

کدپستی : ۱۹۶۶۹۴۴۹۳۷

تلفن تماس :  ۷۵۳۶۴(۹۸۲۱+)

فکس : ۲۶۷۶۹۹۱۸ (۹۸۲۱+)

از جدیدترین اطلاعات در مورد محصولات ما مطلع شوید.
تمامی حقوق برای شرکت تکنوامحفوظ است. ©۱۴۰۳
Preloader